Współczesne laptopy coraz częściej są tak samo wydajne, jak komputery stacjonarne. Połączenie wygody z funkcjonalnością można zauważyć między innymi w przypadku laptopa Lenovo ThinkPad T520. Ten sprzęt ze średniej półki cenowej stworzony został z myślą o bardziej wymagających użytkownikach.

Wydajny i szybki

Laptop Lenovo T520 wyposażony został w procesor Intel Core i5-3210M, działający z prędkością od 2,5 do 3,1 GHz. Umożliwia on wygodne korzystanie z kilku programów naraz, a także sprawdza się w przypadku większości gier. W laptopie wbudowana jest pamięć RAM o wielkości 4 GB, którą można rozszerzyć aż do 16 GB, co dodatkowo poprawia komfort zaawansowanego korzystania z urządzenia. Wśród podzespołów komputera przenośnego znalazła się też najnowsza karta graficzna NVIDIA NVS 5400M, zapewniająca wysoką wydajność i długą pracę baterii.

Lenovo ThinkPad T520 – dla kogo?

Laptop ten, choć nie bezpośrednio przeznaczony dla graczy, bez przeszkód może być przez nich używany. Wysokiej jakości podzespoły zapewniają dużą wydajność i płynność nawet w przypadku najnowszych gier. Oprócz tego Lenovo T520 będzie idealny dla osób pracujących przy komputerze, montujących filmy czy też korzystających z bardziej zaawansowanych programów. Spełnia również wszystkie podstawowe funkcje, z jakimi powinien radzić sobie każdy laptop – umożliwia płynne korzystanie z internetu, wyposażony jest w matową matrycę i zapewnia długą pracę baterii.

Kategorie: Laptopy

0 Komentarzy

Dodaj komentarz