W dobie obecnych smartfonów, które prześcigają się na coraz to większe ekrany, zwiększa się liczba użytkowników, którzy szukają po sklepach internetowych modeli, które są nieco mniejsze i co za tym idzie poręczniejsze. Coraz mniej osób chce w kieszeni nosić ogromną cegłę, a woli coś nieco mniejszego, lecz jednocześnie niepozbawionego możliwości dużych odpowiedników. Idealnie sprawdza się w takich sytuacjach huawei p9 lite mini.

Co w nim szczególnego?

Ten niewielki telefon, który posiada mały jak na dzisiejsze czasy ekran — zaledwie 5,00” —, wyposażony jest we wszystko to, co nowoczesny telefon powinien mieć. W końcu swoją premierę miał zaledwie dwa lata temu, więc nie jest w tyle pod żadnym względem. Odpowiednio szybki procesor, dobry wyświetlacz, całkiem spora ilość pamięci RAM oraz pamięci wewnętrznej, którą oczywiście można rozszerzyć kartą pamięci.

A może zabezpieczenie?

Do pełni szczęścia korzystania z tego telefonu powinno się jednak jeszcze pokusić o jego zabezpieczenie. Etui huawei p9 lite mini jest w tym wypadku konieczne, ponieważ telefon jest stosunkowo mały, a co za tym idzie używaniu go towarzyszy duże ryzyko wyślizgnięcia się go z dłoni i upadek. Etui huawei p9 lite mini zabezpieczy telefon przed skutkami takiego upadku, którymi może być pęknięta obudowa, lub wyświetlacz. Warto przy tym wspomnieć, że takie etui to nie nieestetyczna gumowa obudowa, lecz gustownie wykonany pokrowiec, do którego stworzenia wykorzystano ekoskórę.

Kategorie: Telefony