Kupowanie sprzętu komputerowego nigdy nie było proste. Nie tylko trzeba było mieć odpowiednią wiedzę na jego temat, lecz również trzeba było wiedzieć, gdzie go kupować. Obecnie stało się to jeszcze trudniejsze, ponieważ do oferty rynku weszło nowe źródło, czyli sprzęt poleasingowy. Czy warto np. kupować poleasingowe laptopy?

Czym jest poleasingowy sprzęt?

Sprzęt, który oferowany jest jako tzw. poleasingowy, to była własność firmy, która udostępniała dany komputer swoim pracownikom. Laptopy poleasingowe (kupisz w At-outlet) są zatem byłym firmowym mieniem, które były na co dzień używane przez ich pracowników. Można więc przypuszczać, że będzie to komputer mocno zużyty i w bardzo słabym stanie, w końcu nieustannie pracował. Okazuje się jednak, że jest wręcz przeciwnie, ponieważ taki komputer, choć zaliczany jest do tanich laptopów ze względu na niską cenę, często w niczym nie ustępuje sprzętowi dostępnemu w sklepie. Nie tylko pod względem osiągów, lecz również stanu technicznego. Wszystko, dlatego że był to komputery, którego praca była stale nadzorowana przez odpowiednie komórki techniczne w firmie. Dbały one o to, aby komputery używane były po pierwsze poprawnie, a także zapewnione było im odpowiednie konserwowanie, czyszczenie i aktualizowanie.
Jak zatem widać, komputer z tego źródła jest idealną propozycją dla kogoś, kto chce kupić dobry, sprawdzony i co najważniejsze tani sprzęt. Nigdzie indziej tanie laptopy nie będą tak dobrej jakości.

Kategorie: Laptopy