Dla firm pieczątki kraków to towar poszukiwany przede wszystkim przez przedsiębiorców rozpoczynających swoją działalność gospodarczą w tym królewskim mieście. Chociaż przepisy prawa nie wymagają, by właściciele jednoosobowych działalności gospodarczych musieli wyrabiać pieczątki, to taki zwyczaj się utarł. Mogą się one przydać w niektórych bankach, a też dokumenty wysyłane do kontrahentów wyglądają o wiele bardziej profesjonalnie, jeżeli są opatrzone firmową pieczątką.

Pieczątki kraków – czym się różnią poszczególne produkty?

pieczątki kraków

Obiektywnie rzecz biorąc, to koszt wyrobienia pieczątki firmowej jest stosunkowo niewielki. Oscyluje w granicach od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Im prostsza jest pieczątka, tym mniej trzeba będzie za nią zapłacić. Niektóre firmy oferują ekspresowe wykonywanie pieczątek – wówczas można je mieć w ciągu kilkunastu minut. Dostępne są różne kształty i wielkości pieczątek.

Jaką pieczątkę firmową warto wybrać?

Niektórym przedsiębiorcom nie zależy na tym, aby mieć dobrej jakości pieczątkę. Jest to błąd, bo wybór pierwszego lepszego produktu może skończyć się rozczarowaniem. Zastanawiając się nad tym, jaką pieczątkę wybrać, warto rozważyć, chociażby takie kwestie jak jej wielkość, kształt czy jakość. Im większa będzie pieczątka, tym czytelniejszy będzie napis na niej. Z kolei z im lepszego materiału zostanie wykonana, tym dłużej posłuży – wybór należy do właściciela firmy.

Kategorie: Drukarki