wyłącznik nadmiarowoprądowy

Wyłącznik nadmiarowoprądowy – metoda na poprawę bezpieczeństwa w instalacji elektrycznej

Każda instalacja elektryczna jest narażona na występowanie niespodziewanych awarii i nagłych skoków napięcia. Jest to skutek zwarcia w obwodach odbiorczych. Zwiększenie się mocy urządzeń w gospodarstwach domowych zwiększa natężenie prądu i powoduje nagrzewanie się przewodów. Aby ochronić sieć przed przeciążeniem i zabezpieczyć obwody stosuje się wyłączniki nadmiarowoprądowe. Czy rzeczywiście są w stanie ustrzec instalację przed zagrożeniem? 

(więcej…)
sklep samsung

Czy warto jest kupować elektronikę znanych marek?

Ceń swój czas przy szukaniu elektroniki

Wybór nowego sprzętu elektronicznego nie jest w dzisiejszych czasach zadaniem prostym. Mnogość urządzeń w portfolio każdego producenta wiele osób przyprawić może o zawroty głowy. Różnice pomiędzy niektórymi modelami czasami wydają się być jedynie kosmetyczne, lecz w rzeczywistości mogą mieć kluczowy wpływ na ergonomię użytkowania, dostępne funkcje, kompatybilność czy też żywotność urządzenia. Przeglądanie blogów i portali opiniotwórczych zajmuje bardzo dużo czasu i niejednokrotnie jeszcze bardziej zamiesza Ci w głowie, a znalezione informacje mogą okazać się całkowicie sprzeczne. Po długich poszukiwaniach i przeczytaniu setek opinii możesz i tak nie uzyskać potrzebnych danych, a ostateczną czynnością, którą wykonasz będzie po prostu wpisanie w jedną z popularnych wyszukiwarek prostej frazy, np. „sklep Samsung” i kliknięcie wybrany link.

(więcej…)
Druki zamówione online - usługi

Druki zamówione online – usługi

Ulotki reklamowe czy plakaty informacyjne, to doskonałe źródło wiedzy na dany temat. Takie materiały idealnie nadają się do reklamowania działalności danej firmy a także informowania o ważnych wydarzeniach. Tego typu druki mało i wielkogabarytowe można bardzo łatwo zamówić, wystarczy skorzystać z oferty dobrej drukarni krakowskiej, która ma także swoją stronę internetową.

(więcej…)
stojaki i uchwyty do telewizorów

Zalety uchwytów i stojaków do telewizorów

W obecnych czasach wraz z rosnącymi rozmiarami telewizorów i ekranów zmienia się także miejsce ich zamontowania. Otóż miejsca tradycyjnych szafek RTV coraz częściej zastępuje ściana, na której zawieszone telewizory wyglądają bardzo efektownie. Dzięki temu klienci zyskują więcej wolnej przestrzeni i miejsca, w których można umieścić inne sprzęty RTV. Oczywiście stojaki i uchwyty do telewizorów pozwalają w łatwy sposób przymocować urządzenie do ściany, a nawet do sufitu.

(więcej…)

Co warto wiedzieć o tonerach?

Kupowanie tonerów do drukarek laserowych może wydawać się proste, lecz tak naprawdę wymaga dość sporej wiedzy i doświadczenia. Bez tego niezwykle łatwo jest kupić albo toner zupełnie niepasujący do posiadanej drukarki, albo też taki, który będzie bardzo słabej jakości. Jakie są więc najważniejsze parametry i cechy, o których trzeba pamiętać, gdy kupuje się tonery do drukarek?

(więcej…)
sklep komputerowy

Elektronika w outlecie

Kupno sprzętu elektronicznego to zadanie, które dla niewprawionych osób może nieraz stanowić nie lada wyzwanie. Szczególnie gdy chodzi o sprzęt drogi, złożony ze skomplikowanych podzespołów o zróżnicowanych parametrach. Wiedza na temat znaczenia poszczególnych wskaźników wciąż jednakże nie jest powszechna, dlatego też przed udaniem się na zakupy warto zasięgnąć co nieco języka u osób bardziej zorientowanych. Można również sięgnąć po tańszą opcję, jaką jest outlet komputerowy i zakup w nim sprzętu elektronicznego.

(więcej…)