Robot piri x500 pro to nowoczesny robot sprzątający, który ułatwi życie nie jednemu z nas. Dzięki niemu można bowiem zapomnieć o samodzielnym odkurzaniu całego domu lub mieszkania w niewygodnej pozycji. Inteligentna formuła, nowoczesna technologia oraz bardzo estetyczny wygląd sprawia, że robot sprzątający może okazać się niezastąpiony w naszych wnętrzach. Dlaczego? Odpowiedź poniżej.

Piri X500 PRO a zwykły odkurzacz


Tradycyjne odkurzacze są ciężkie, mają spore gabaryty i naprawdę nieźle trzeba się natrudzić, by go skutecznie schować w naszych wnętrzach. Ponadto, jego uruchomione wymaga wyciągnięcie długiego kabla, znalezienie gniazdka oraz przeprawy z samym sprzętem po kilku wnętrzach. W zależności od końcówek i jego gabarytów nie zawsze dojdzie pod kanapę czy inne trudno dostępne miejsca. Ponadto, niestety nie może działać samodzielnie – bez naszej pomocy.

Piri X500 PRO pomoc w porządkach nawet na odległość


Ten niezwykły robot sprzątający szturmem podbija serca wielu klientów z całej Polski i nie tylko. Wszędzie tam, gdzie są spore przestrzenie i gdzie odkurzenie ich jest nie lada wyzwaniem – sprawdzi się znakomicie. Inteligentna technologia sprawia, że działa samodzielnie. Można nim sterować nawet za pomocą specjalnej aplikacji wgranej do smartfona. Chcesz więc mieć czysty dom po powrocie do domu z pracy lub z wakacji? Teraz to możliwe! Piri X500 PRO uruchomisz na odległość, a on zadba o resztę.

Kategorie: Elektronika