Dobry system parkingowy od renomowanego producenta to inwestycja na lata, dlatego też w żadnym wypadku nie warto na nim oszczędzać. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla tych osób, które chcą kupić niezawodny system parkingowy, ale niestety nie mają zielonego pojęcia na jakie elementy należy zwracać szczególną uwagę.

Szczelność systemu parkingowego

Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, ale w przypadku systemów parkingowych bardzo ważną rolę odgrywa ich szczelność. Pod pojęciem dobra szczelność kryje się oczywiście to, że wszystkie samochody wjeżdżające i wyjeżdżające na parking są starannie rejestrowane. Szczelne systemy parkingowe muszą być oparte na dobrym oprogramowaniu. Najlepsze systemy parkowania posiadają specjalne funkcje umożliwiające na przykład rozpoznawanie tablic rejestracyjnych.

Dodatkowe funkcje systemów parkingowych

Producenci systemów parkingowych korzystają z bardzo zaawansowanych rozwiązań, dlatego też są w stanie zaproponować swoim klientom coraz doskonalsze produkty. Przy zakupie nowego systemu warto zwrócić uwagę na jego funkcje dodatkowe. W dzisiejszych czasach dużym zainteresowaniem cieszy się wspomniana powyżej funkcja LPR, która umożliwia odczytywanie numerów rejestracyjnych. Taka funkcjonalność znacząco zwiększa bezpieczeństwo danego parkingu. Bardzo przydatną funkcją jest także tzw. walidacja offline’owa. Mowa tutaj oczywiście o systemie, który umożliwia wystawianie biletów z odpowiednimi rabatami.

Kategorie: IT

0 Komentarzy

Dodaj komentarz